20 grudnia 2016 – manifestacja “Wolność, równość, demokracja”

We wtorek 20 grudnia 2016 KOD Wielkopolska wraz z partiami opozycyjnymi i organizacjami pozarządowymi zaprasza na manifestację pod hasłem “Wolność, równość, demokracja”. Bądźcie z nami o godz. 19 na placu Mickiewicza w Poznaniu!

unspecified

Jedna myśl na temat “20 grudnia 2016 – manifestacja “Wolność, równość, demokracja”

 • 20 grudnia 2016 o 10:05
  Permalink

  Pisiorstwo nie rozumie, że nie może już powoływać się na wygrane wybory, tę legitymację utracili z chwilą, kiedy zaczęłli rujnować porządek konstytucyjne państwa. Nie można wymagać, żeby zgodnie z regułami postępowała tylko jedna strona. Tak dzieje się również podczas gry w szachy, czy w karty, druga strona uznaję swoją porażkę, jeśli została ona poniesiona zgodnie z regułami gry. Gdy partner łamie te reguły staje się oszustem. Pisiorstwo to tacy oszuści

  Pisiory (ciągle i nadal) nie mają większości do zmiany konstytucji, dlatego usiłują tego dokonać metodami niezgodnymi z prawem. Mam nadzieję, że kiedy już czasy PISu przeminą nowy parlament postawi przed Trybunałem Stanu i panią premier i pisiorskiego prezydenta, a także Kępę i prezesa (za sprawstwo kierownicze).
  Nie ma umocowanie w konstytucji przyjęta przez PIS zasada, że rzadzi ktoś z drugiego szeregu, a premier i prezydent to funkcje fasadowe. To kpina z demokracji!

  Skandaliczna jest pisiorska ocena prezydenta Poznania p. Jaśkowiaka. Dla mnie to pierwszy prezydent, który zracjonalizował stosunki z poznańską kurią. Z tego powodu mógłby już nic nie robić do końca kadencji, bo to posunięcie zapewniło miastu oszczędności takie, jakich nie miał żaden z jego poprzedników.
  A polityka PISu polega na rozdawaniu pieniędzy podatników klerowi. Ta służalczość urzędników PISu wobec ludzi prymitywnych, bez wykształcenia, za to podających się za pośredników Pana Boga jest nieracjonalna i oburza społeczeństwo. PIS okrada polskiego podatnika na rzecz kleru!

Komentarze są wyłączone.