Zachęcamy do aktywności!

Drodzy.
Nasz Region w samym Poznaniu zaktywizował się w trzech bardzo ważnych projektach.
Bardzo zachęcamy każdego z Was do lektury tego komunikatu i wybrania dla siebie aktywności, której tak bardzo potrzebujemy w ramach trwającej kampanii wyborczej. Jak wiecie 10 i 24 maja 2020 Polska wybiera nowego Prezydenta.
Każdy z Was może pojawić się na każdym z tych spotkań i po prostu zaangażować do działania. Każda para rąk będzie nam potrzebna.
Te spotkania nie są tylko spotkaniami członków KODu, ale wszystkich osób, chcących coś robić.

Pierwsza aktywność to znana wszystkim w Poznaniu Kawiarenka, która odbywa się w każdy czwartek o godz. 18.00 w stałym miejscu – na poziomie – 1 Empiku przy ul. Ratajczaka.
Tematy, która wiodą obecnie prym podczas Kawiarenki to planowanie działań w ramach kampanii, dzielenie się pomysłami oraz zadaniami, których nie brakuje. Warto przyjść, posłuchać, podzielić się refleksją, wybrać rodzaj aktywności dla siebie.

Druga aktywność to spotkania, które obywają się w naszym biurze przy ul. Zamkowej 7a/2 w każdy wtorek o godz. 18.00. Ich gospodarzem jest nasz reprezentant w Wielkopolskim sztabie kandydatki na Prezydenta Małgorzaty Kidawy Błońskiej. Mówimy oczywiście o Marku Krajewskim.
Omawiamy strategie, planujemy działania, szkolimy się z kluczowych obszarów takich jak aktywność w social mediach oraz tak planujemy swoją aktywność, aby nie robić pustych, niepotrzebnych przebiegów. Mamy silną pozycję w sztabie i nasz głos jest słuchany, zatem głos każdego z nas w tej kampanii ma znaczenie.

Trzecią aktywność koordynuje nowy członek naszego Zarządu Regionu, Małgorzata Hasiak. Jest to pełniony w każdą sobotę również w naszym biurze przy ul. Zamkowej 7a/2 w godz. 14.00 – 16.00 dyżur. Dyżur, który pełni Gosia wraz z innymi KODerami. Zapraszamy na te dyżury osoby chcące po prostu porozmawiać, wypić z nami kawę, zadać bardziej i mniej wygodne pytania, a także zapisać się do naszego Stowarzyszenia. Podczas dzisiejszego dyżuru do naszych wielkopolskich struktur zapisały się dwie osoby, co oznacza, że te dyżury są potrzebne.
Gosia czeka na nadanie pełnomocnictwa do obsługi naszej bazy członkowskiej, co oznacza, że już wkrótce będzie także w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące Waszych deklaracji, pomoże zmienić dane kontaktowe w dziale czlonkowskim oraz odpowie na każde pytanie dotyczące Waszych składek.
Gosia obsługuje także nasz Regionalny numer telefonu, pod który możecie dzwonić – 729 055 229 oraz swojego maila, na który można wysyłać pytania oraz sugestie dotyczące działania naszych struktur – [email protected]

W zanim Gosia swoje uprawnienia otrzyma, każdy z Was w każdej chwili może:

  • uaktualnić swoje dane osobowe które w ostatnim czasie mogły ulec zmianie;
  • zapytać o stan składek czlonkowskich;
  • dowiedzieć się jak przystąpić do naszego Stowarzyszenia pod adresem mailowym – [email protected]

Serdecznie zapraszamy.
KOD Wielkopolska