Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dogadajmy się Polacy w Kórniku

19 sierpnia 2018 @ 10:00 - 15:00

Darmowy

19 sierpnia, czyli w najbliższą niedzielę, wybieramy się do Kórnika, gdzie wraz z lokalnymi aktywistkami i aktywistami, działaczami społecznymi i przedstawicielami lokalnego samorządu, spotkamy się z mieszkańcami Kórnika i okolicznych wsi.

Będziemy wśród nich rozdawać ulotki oraz zachęcać do udziału w nadchodzących wyborach samorządowych – także w zakresie kontroli prawidłowości przebiegu procesu wyborczego.

Informować będziemy również o nieprawidłowościach w nowelizacjach wprowadzających reformę ustroju sądów powszechnych, w tym Sądu Najwyższego.

Zaczynamy w pobliżu kościoła pw. Wszystkich Świętych, a skończymy na Dożynkach gminno-powiatowych w Radzewie, które rozpoczną się Mszą dziękczynną o godz. 13:00 sprawowaną przez abp Stanisława Gądeckiego.

Wychodzimy do ludzi, informujemy, rozmawiamy, przekonujemy, byśmy wrócili na drogę prowadzącą do zgodnej i silnej Polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy! Proszę informujcie, kto będzie jechał samochodem, a kto potrzebuje transportu. Do Kórnika można dojechać komunikacją publiczną – do Radzewa już jednak nie.

Szczegóły

Data:
19 sierpnia 2018
Czas:
10:00 - 15:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/518726601887750/

Organizator

KOD