Marsz Europejski – 12 maj 2018 rok.

Komitet Obrony Demokracji zaprasza na 12 maja do Warszawy
wszystkich ludzi dla których ważna jest Polska i wspólna Europa!
Zapraszamy do współorganizacji naszych przyjaciół z ruchów społecznych, stowarzyszeń i fundacji, partii parlamentarnych i pozaparlamentarnych. Dzień Europy to dzień nas wszystkich.

Dlaczego idziemy na marsz?

W 2004 roku wybierając europejską drogę, postawiliśmy na przyszłość naszą i naszych dzieci. Wybraliśmy świat dający szanse na realizacje marzeń i pragnień. Współpraca w ramach Unii Europejskiej zagwarantowała nam bezpieczeństwo, a korzyści z naszego członkostwa widać w każdym miejscu Polski.

Na #MarszEuropejski zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, by wspólnie zademonstrować przywiązanie do wartości europejskich. Pragniemy pokoju i wolności, demokracji i praworządności, wzajemnego szacunku i wzajemnej odpowiedzialności, dobrobytu i bezpieczeństwa, tolerancji i zaangażowania, sprawiedliwości i solidarności.

Przez ostatnie dwa lata KOD oraz środowiska demokratyczne maszerowały wspólnie przeciwko antyeuropejskim działaniom i postawom rządzących. Prawo i Sprawiedliwość spycha nas coraz bardziej na margines Unii Europejskiej, a stąd już tylko krok do opuszczenia wspólnoty.

Polki i Polacy tylko stając wspólnie, ramię w ramię, możemy obronić nasze prawa obywatelskie, wartości europejskie w które wierzymy i dzięki którym możemy być prawdziwie wolni.

12 maja, sobota, godz. 13.00, Rondo de Gaulle’a, Warszawa.
Wszyscy razem idziemy na #MarszEuropejski.
Pokażmy naszą jedność, siłę i determinację!
Informacji odnośnie wyjazdu na marsz udzielą członkowie Zarządu Regionu
e-mail: [email protected]
lub Marika Jęczmionka koordynator sekcji akcje.

 

https://www.facebook.com/KomitetObronyDemokracji/videos/2067398350164915/UzpfSTEwNzQ5MDU5NjQyOTg4NTozNzk3NTY2NzkyMDMyNzQ/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *