Marsz w Warszawie JEDNA POLSKA – DOŚĆ PODZIAŁÓW 24.09.2016

Mamy jedną Polskę. Dla wszystkich – Wolną i Demokratyczną. Nie ma naszej zgody na dzielenie Polski i Polaków.

Komitet Obrony Demokracji – w 40 rocznicę powstania KOR – zaprasza na wspólny marsz wszystkich, którzy wierzą w nasze wartości – Wolność, Równość, Demokrację!
Wesprzyjmy Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Wesprzyjmy Sędziów Sądów Powszechnych. Zaprotestujmy przeciwko łamaniu trójpodziału władzy. Zaprotestujmy przeciwko planowanym zmianom w edukacji.
Niech nas ZOBACZĄ!

24 września 2016 w Warszawa przy Al. Jana Chrystiana Szucha 12A Pod Trybunałem Konstytucyjnym o godzinie 15.00 rozpocznie się wielka manifestacja JEDNA POLSKA – DOŚĆ PODZIAŁÓW. Następnie z tego właśnie miejsca wyruszy wielki marsz następującą trasą:
Trybunał Konstytucyjny – Aleje Ujazdowskie – Plac Trzech Krzyży – Rondo De Gaulle’a – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście. Kończymy pod sceną na ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza.
Na marsz można zabrać egzemplarz książki Kapuścińskiego (akacja organizatorów), po marszu można zostawić na scenie. Później będzie to wysłane do bibliotek i szkół na Litwie i Ukrainie.

Tradycyjnie już Poznań organizuje wyjazd, by wesprzeć Warszawę.
Autobsy ruszają w sobotę o godz. 10.00 spod Starego ZOO w Poznaniu. Mamy jeszcze miejsca, więc listy nie zamykamy. Wszystkie szczegóły jak również ankieta, w której można zapisać się na wyjazd dostępne są pod linkiem:
https://www.facebook.com/groups/KOD.Wielkopolskie/permalink/886516301449007/
Chętnych prosimy o kontakt z koordynatorem sekcji Akcje Sławomirem Majdańskim:
e-mail: [email protected]

Nie może wtedy zabraknąć.
ZAPRASZAMY!!!