Pikiety w Wielkopolsce – S.O.S. dla Polski

Pikiety w miastach wielkopolski pod hasłem S.O.S. dla Polski

S.O.S. dla Polski to koalicja wszystkich ruchów obywatelskich, S.O.S. oznacza Strajk Ostrzegawczy Suwerenów, jeśli PiS nie zaprzestanie prac nad drakońskimi ustawami o SN i KRS, oraz nad ordynacją wyborczą, zmieni się on w Strajk Okupacyjny Suwerenów, ten dzień najprawdopodobniej nadejdzie już w piątek 8.12.2017 r. na tę date zapowiedziane jest ostateczne głosowanie nad powyższymi ustawami w sejmie, jeśli je przegłosują suwereni ogłosili, iż nie wypuszczą posłów PiS z Sejmu, do nas szarych ludzi mają dołączyć również parlamentarzyści opozycji.
Dlatego też WZYWAMY WAS WSZYSTKICH !
Wzywamy wszystkie organizacje, wszystkie partie opozycyjne…. Wzywamy wszystkie Polki i wszystkich Polaków. Wzywamy przedstawicieli władz miast, powiatów i wsi. Wzywamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny. S.O.S dla Polski W piątek kolejny bastion stojący na straży demokratycznego Państwa runie. Bastion, który ma również bronić wolnych, demokratycznych wyborów przed upolitycznieniem przez partie. W Warszawie nasi rodacy będę pod Sejmem, my bądźmy dla nich wsparciem w naszych miastach. To nasz obywatelski obowiązek. To obowiązek wobec Ojczyzny, naszych dziadków, dzieci i wobec następnych pokoleń. Nie pozostawiajmy po sobie w spadku rządów autorytarnej partii. Nie dajmy zniszczyć testamentu Solidarności. Pokażmy w całej Polsce, że obywatele sprzeciwiają się takiej władzy, tak przeprowadzanym reformom, takim łamaniom Konstytucji.
Dość arogancji władzy, dość populizmowi, dość manipulacji Przyjdzie na pikiete, nie wolno nam stać z boku, zabierzcie gwizdki, wuwuzele, bębny, swoje hasła.
Zabierzcie ze sobą flagi Polski i UE!

Kalisz – al. Wolności, Villa Calisia – Sąd Rejonowy, godzina 18:00
Konin – ul.Chopina 21B – SJ Akcent , godzina 17:30
Leszno – ul. Dąbrowskiego – Sąd Rejonowy, godzina 18:00
Nowy Tomyśl – pl. Niepodległości – Sąd Rejonowy, godzina 19:00
Piła – ul. Powstańców Wielkopolskich 79 – Sąd Rejonowy , godzina 18:00