prof. dr hab. Tadeusz Kowalski „Gospodarka w czasach post-prawdy” – nowa data wykładu: 3 marca

W najbliższy piątek odbędzie się wykład otwarty prof. dr hab. Tadeusza Kowalskiego „Gospodarka w czasach post-prawdy”. Wykład ten pierwotnie miał się odbyć 17 lutego, ale został odwołany ze względu na chorobę wykładowcy. Na szczęście prof. Kowalski czuje się już lepiej i podejmie się wygłoszenia wykładu dla Latającego Uniwersytetu Demokracji.

Przypominamy, że prof. dr hab. Tadeusz Kowalski jest pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Specjalizuje się w ekonomii międzynarodowej i teorii polityki gospodarczej. Jest redaktorem naczelnym Economics and Business Review.

Tematyka wykładu nawiązuje do wątków, jakie pojawiły się w trakcie ostatniego wykładu Latającego Uniwersytetu Demokracji, w którym prof. Aleksander Smolar poruszał m.in. kwestie związane z konsekwencjami globalizacji.

W wykładzie prof. dr hab. Tadeusza Kowalskiego centralnym problemem będzie zjawisko post-prawdy i jego konsekwencje dla gospodarki Polski. Na gospodarczy dorobek Polski lat 1990-2016 wspólnie spojrzymy w trzech perspektywach: skąd przyszliśmy, co osiągnęliśmy, dokąd zmierzamy.

Zapraszamy serdecznie w piątek, 3 marca, o godz. 18:00, do sali konferencyjnej na 4 piętrze biurowca Delta, przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu.

Latający Uniwersytet Demokracji

Komitet Obrony Demokracji Wielkopolska

lud-kowalski-new