Relacja z PIKOD-u w Puszczykowie 19 sierpnia 2017 r.

W dniu 19 sierpnia na rynku w Puszczykowie zorganizowaliśmy PIKOD, czyli Punkt Informacyjny KOD. Rozdawaliśmy ulotki o złych działaniach PiS-u, o tym gdzie można nas znaleźć, by włączyć się w działania oraz zbieraliśmy podpisy pod projektem “Ratujmy kobiety”. Swą obecnością zaszczyciła nas Katarzyna Ueberhan oraz I Koordynatorka KOD w Wielkopolsce – Beata Anna Polak – obie razem z nami zbierały podpisy.

Pikod 19.08 9

Pikod 19.08 5

Efekty dzisiejszego wydarzenia? Jedna nowa deklaracja członkowska, kilka list z podpisami poparcia oraz 145,50 zł w puszce na cele statutowe KOD-u, a także zaplanowany z Markiem Mondrym kolejny PIKOD w Luboniu. Naszym celem jest obecność w kolejnych miastach i miasteczkach! Najważniejsze były jednak rozmowy przy kawie i herbacie, miedzy nami, ale również z tymi, którzy postrzegają bieg spraw w Polsce odmiennie. Nie zawsze były to rozmowy miłe, jednak pozbawione agresji i braku szacunku.

Pikod 19.08 3

Wiele osób zabrało ulotki i listy do zbierania podpisów dla rodziny, znajomych i sąsiadów – niech edukują choćby przy grillu.

Pikod 19.08 2

PIKOD w Puszczykowie to spor sukces – to wiele kropel, które cały czas drąży skałę. Dziękuję wszystkim, którzy dziś wsparli naszą akcję i dziękuję pogodzie, która nas nie zawiodła.

Pikod 19.08 4

Relację przygotowałą Grażyna Maria Ciesielska

Zdjęcia: Grażyna Maria Ciesielska oraz Anna Krenz

Jedna myśl na temat “Relacja z PIKOD-u w Puszczykowie 19 sierpnia 2017 r.

  • 23 sierpnia 2017 o 12:59
    Permalink

    Grażyno, serdecznie gratuluję i Tobie, i pozostałym PIKOD-ującym! Gratuluję organizacji i relacji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *