Spotkanie Członków i Sympatyków Komitetu Obrony Demokracji region wielkopolski-2 lipca 2017 r.

Koderki, Koderzy! Członkowie, Sympatycy!
Niedługo upłynie pół roku od momentu wyboru nowego Zarządu Regionu. Chcemy się z Wami spotkać, podsumować naszą dotychczasową działalność, usłyszeć co robimy źle,
co wymaga poprawy. Może znajdą się i dobre strony naszych działań, chętnie Was wysłuchamy. Tematem rozmów będzie również przyszłość naszych akcji, pracy, jak je widzicie?, nad czym trzeba popracować? Z tej okazji zapraszamy wszystkich, członków i sympatyków, 2 lipca o 16:00 – 20:00 do Puszczykowa, do Leśnego Ośrodka Szkoleniowego, ul. Wodziczki 3.

Ponieważ nie dysponujemy funduszami na opłacenie miejsca i zapewnienie konsumpcji, musimy Was prosić o pomoc. Składka wynosiłaby 20 PLN /osoby , mile widziane dzieci dla których wstęp byłby wolny. Może nasze przemiłe koleżanki i koledzy będą gotowi coś przygotować i przynieść ze ze sobą, np. ciasta czy sałatki? Napitki i popitki we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.  Liczymy na tłumy chętnych do rozmów o naszym wielkopolskim KOD-zie.

Zapraszamy całą Wielkopolskę wszystkie Grupy Lokalne, Wasz głos jest bardzo ważny, może macie problemy nad którymi trzeba popracować?
Czas się umacniać, integrować, jednoczyć, KOD  wlkp musi być silny. My sie nie poddamy, My będziemy walczyć razem o wolność i demokrację – bo kto jak nie Wielkopolanie ?

Wszystkich z całego regionu serdecznie zapraszamy
Proszę wpisujcie się do tabelki na grupie Fb KOD_WIELKOPOLSKIE …http://www.puszczykowo.lasy.gov.pl/lokalizacja.

Zarząd Regionu KOD wlkp

fot. Grażyna Maria Ciesielska

One thought on “Spotkanie Członków i Sympatyków Komitetu Obrony Demokracji region wielkopolski-2 lipca 2017 r.

  • 14 czerwca 2017 o 23:47
    Permalink

    Serdecznie zapraszamy na to spotkanie podsumowujące działalność nowego ZR. Nie jesteśmy idealni…czekamy na konstruktywna krytykę ale pochwałami tez nie pogardzimy 😉

Komentarze są wyłączone.