Wszyscy dla wolności! Piknik rodzinny w Poznaniu

Wolność jest ważna dla małych i dużych, dla najmłodszych i tych trochę starszych. I dlatego KOD Wielkopolska serdecznie zaprasza na rodzinny piknik WSZYSCY DLA WOLNOŚCI, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Poznaniu, w godzinach 15-18, w Parku Jana Pawła II (Łęgi Dębińskie). Współorganizatorem naszego pikniku jest Urząd Miasta Poznania.

W taki właśnie sposób chcemy przypomnieć o kolejnej rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 roku – tych pierwszych, częściowo wolnych wyborów, które szeroko otworzyły Polsce i Polakom drzwi do wolności i demokracji. Chcemy pamiętać, że 4 czerwca 1989 roku to jedna z najważniejszych dat w najnowszej historii Polski.

Spotkajmy się razem z rodzinami, znajomymi i sąsiadami, aby wspólnie świętować rocznicę czerwcowych wyborów z 1989 roku. Dla wszystkich przygotowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek. Dla tych najmłodszych będą zabawy, konkursy i happeningi. Z tymi starszymi chcielibyśmy także porozmawiać, o takich ważnych sprawach jak wolność i demokracja oraz prawa i wolności obywatelskie.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, nie tylko mieszkańców Poznania, ale także gości z całej Wielkopolski! Spotkajmy się razem 4 czerwca w Poznaniu!